Selecteer een pagina

En dan nu even een update van onze Spaanse verbouwing. Want ja, ook dat gaat gewoon door hoor! Er is al veel gebeurd. Er moest in eerste instantie veel gesloopt worden. En toen kwam de aannemer erachter dat alle leidingen (boor water) helemaal verrot waren…. Nogal een tegenvaller. Wel echt iets dat moet gebeuren. Want als je het zo ou laten is de kans groot dat het over een aantal maanden of een jaar stuk gaat en dan heb je net alle muren opnieuw gestuukt en geverfd en ook de vloer gedaan en de nieuwe badkamers geplaatst. Dat zou natuurlijk wel heel zonde zijn. Dus toch maar besloten het te gaan laten aanpakken. Even slikken en weer door…. Nieuwe leidingen werden gelegd en in de vloer gefreesd. Daar komt nog een laagje stuc overheen. Met een coating. En als het goed is, is dat goed genoeg en sterk genoeg als vloer 😉

Ondertussen werd onze nieuwe palmboom (die we zelf hadden uitgekozen bij het tuincentrum in oktober) geplaatst.

Zo cool: onze eigen grote palmboom! Daar ben ik dus heel benieuwd naar.

Nog een tegenvaller kwam er toen helaas. Want ook het hele terras rondom het zwembad bleek niet meer goed te zijn. Het brokkelde helemaal af en de fundering was niet goed, waardoor het water niet goed weg liep. Ook dit moest eigenlijk wel.

Want anders kan je over een paar maanden weer opnieuw dat terras doen…. Jeetje. Geld is wel op nu. Maar goed. Het moet….

Dus ook daarbij was het een kwestie van slikken en weer door. We krijgen etje week, heel lief, een update in de vorm van filmpjes van onze makelaar. Hij leidt het project een beetje (want het is zijn schoonvader die de aannemer is). Heel prettig, want zo worden we dus goed op de hoogte gehouden. Een shout out dus naar Michael van Moments Estates makelaar! Als je ze benaderd, zeg dan vooral even dat je via mij komt. Vind ik leuk. En zij ook!

We zien op de filmpjes dat het echt al heel anders eruit ziet nu alles binnen bijna gestuukt is. Er moet nog even hard gewerkt worden aan de badkamers. Hopelijk hebben we een badkamer om te douchen in de kerstvakantie 😉

Want met oud en nieuw zitten we weer in Spanje. Ook om te klussen. Want er moet nog wel echt veel…. Maar ook omdat we super benieuwd zijn naar hoe het allemaal gaat worden.

Houd vooral mijn instagram en blog in de gaten voor de ontwikkelingen.

Liefs, Sanne