Selecteer een pagina

Och, dit eiland. Het is en blijft mijn lievelings plek. Ook in de winter. Zeker ook in de winter. We hebben weer allemaal nieuwe dingen ontdekt. Ik heb ze voor jullie even op een rijtje gezet.

Grootste tip van deze trip: we sliepen in: Cas Orvais. Een onwijze aanrader! Zo mooi, dat ik daar een aparte blogpost aan gewijd heb 😉 Super veel foto’s gemaakt namelijk.

Het eiland is in de winter lekker rustig. Tijd voor wandelingen dus.

We hebben de bloesem bomen (amandel bloesem) kunnen zien. Het was lekker weer! De zon scheen, 17 graden, de zee was blauw. Ik heb zelfs gezwommen. Koud maar heerlijk echt.

Wow….!

Favoriete Cala’s (baaitjes) in de winter zijn:

  • Benirras
  • Cala Salada en Cala Saladeta
  • Ses Salinas
  • Cala LLenya
  • Cala Nova
  • Cala Vadella
  • Cala Tarida

Mooiste plekken om te kijken naar de zonsondergang:

  • Cala d’Hort (uitzicht op de Es Vedra)
  • Cala Compte
  • Las Puertas del Cielo Santa Agnes
  • Nuevo parking Cala d’Hort, daar zet je je auto neer en dan kijk je naar de zonsondergang met uitzicht op de Es Vedra)

Tentjes die in de winter open zijn:

  • Noho Ibiza (aan het strand, heerlijke sushi, wel reet prijzig)
  • Carnesas (Braziliaans, vlees), leuke tuin! Niet goedkoop….
  • Casa Flow (Ibiza stad), erg leuk en heerlijk gegeten
  • Yemanja (aan het strand, paella is hier erg lekker)
  • 60 degrees Sant Joseph
  • Sa Caleta (even bellen of mailen voor een reservering)
  • tentjes in Santa Gertrudis (zoals Chez Bibi Bakery)
  • Bahia Talamanca
  • La vanda (ook talamanca)
  • in Ibiza Town heb je Parque Ibiza, dat zit op een hoekje en daar kan je nog een koffie bestellen voor 1,80 euro en een tostada voor 4,20 euro. Beter….
  • La Escollera

Las Dalias (de hippiemarkt in het noorden van Ibiza) was in januari eventjes dicht, maar nu weer open. Altijd leuk om er eventjes een kijkje te nemen. Maar we hadden het dit keer snel gezien.

Ook de rommelmarkt in Sant Jordi op zaterdagochtend is leuk om even te bezoeken.

De winkel van Saar Willoughby is een aanrader (en het hele jaar door open, in Ibiza Town).

We vonden ook een winkel vol Marokkaanse dingen langs de weg, langs de EI-200, tegenover (en een stukje verder nog) dan een grote garage. Het heet volgens mij: LOVE ibiza. Maar dat weet ik niet geheel zeker.

Santa Eulalia is een leuk dorpje/stadje. En ik blijf Ibiza stad leuk vinden (Dalt Villa).

Neem wel echt nog een jasje mee, of dikke truien. In de zon overdag was het soms echt heerlijk warm, shirt op een terrasje en lunchen maar. Maar s’avonds is het erg fris. Dan is het fijn als er een haard is op de plek waar je verblijft. En wij hadden de airco verwarming wel aan.

Dus Ibiza in de winter? Ik zou het zeker aanraden!

Liefs, Sanne