In de tuin heb ik een stukje muur wit geverfd wat eerst grijs was. Mari heeft de muur in de tuin kaal gebikt en schoon gemaakt met de hogedrukreiniger. Alles hebben we zo klaar gemaakt voor de klusjesman die de muur gestuukt heeft van de week.
En er werd een bankje gemaakt, die ook mee gestuukt is. Het is heel cool geworden. Meteen heel anders zo!
Dinsdagavond heeft de regering bekend gemaakt dat de scholen weer open gaan op 11 mei. Na de meivakantie dus….
Ik vind dat prettig, maar ook een beetje dubbel. Hoe kunnen ze nou precies alles weten over de besmetting van kinderen? Echt niet elke ouder met een snotterend kind belt de huisarts op om te zeggen dat zijn of haar kind wat klachten heeft. Dus misschien hebben wel veel meer kids het gehad of dragen het zonder al te veel klachten bij zich. Dan zal het besmettingsgevaar wel minder zijn, maar niet nihil. Dus, ik vind het een beetje spannend.
Ook de ouders die elkaar toch gaan zien op het schoolplein met ophalen en brengen…. En het “gevaar” voor de juffen is natuurlijk iets om rekening mee te houden.
Maar aan de andere kant ben ik dus heel blij hoor. Bo mist school wel echt. En hij functioneert veel beter bij de structuur en het ritme van school en de lessen van juf. Het is toch heel anders om les te hebben van je eigen moeder dan van de juf….
Dus voor hem zal het wel goed zijn. Ik ben benieuwd hoe de school (met grote klassen….) het gaat vorm geven.
Ook twijfel ik wel om Jip meteen weer na 11 mei naar de peuterspeelzaal te laten gaan…. Ook voor haar is dat natuurlijk leuk, maar het is niet echt noodzakelijk. Dus waarom zouden we dan weer extra snot en gedoe opzoeken bij zo’n opvang….?
Hoe denken jullie daarover?
Liefs, Sanne